Sepet 0 x

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

İPTAL

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda (hasar, deforme, bozulma) kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde gizemyalcinkaya.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Kargo Firması’na “Karşı Ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  1. Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
  2. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.
  3. Kampanya veya indirimli ürünler Kusurlu(Ayıplı) olmadığı sürece iade yapılmaz sadece değişim yapılmaktadır. Ürün alırken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için ürün gizemyalcinkaya.com‘a göndermeden önce iletişim info@gizemyalcinkaya.com‘a iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini,eğer ürün kırılmış ise/bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz.Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte,soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle,kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır. Hediye verilen promosyonlu,kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

İade işlemi ne zaman Yapılır?

Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemleri her “Çarşamba” günü saat 10:00-12:00 arasında yapılmaktadır. Havale ile yapılan ödemelerin iade işlemleri her “Perşembe” günü 10:00-14:00 arasında yapılmaktadır.

İade işlemim ne zaman yansır?

Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi; iade işlemi yapıldıktan sonra anlaşmalı olduğunuz bankanın durumuna göre 1-10 iş günü içerisinde yansımaktadır. Havale ile yapılan ödemelerin iadesi; iade işlemi yapıldıktan sonra mesai saatleri arasında yansımaktadır.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

İade edeceğiniz ürünü bile göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.İletişim no: 0 552 404 08 70 Mail: info@gizemyalcinkaya.com Kargo firması’na aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz . Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının ”Karşı Ödemeli” olarak GİZEM YALÇINKAYA olduğunu belirtmeniz yeterlidir. ”Kargo Firması” firması dışında göndereceğiniz iadelerin kargo bedeli şirketimizin tarafından ödenmemektedir. Kargo Firması Çağrı Merkezi’ni telefonunu arayarak adresinze kurye talep edilir, www.yurticikargo.com web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın kargo firması şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında 0 552 404 08 70 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ürün İade Adresi: Keçiören/Ankara

X
Sohbete Başla
1
???? Yardıma mı ihtiyacınız var?
Gizem Yalçınkaya
Merhaba ????
Size yardımcı olabilir miyiz?